Darba aizsardzība
Drošs darbs - drošs bizness!

SAFEWORK.LV ir SIA "GRIF” patentēta preču zīme Darba aizsardzības (DA) pakalpojumu sniegšanai un apmācību organizēšanai. DA pakalpojumu sniegšanu uzsākām 2000. gadā, 2006. gadā LR Labklājības ministrija piešķīra SIA "GRIF" kompetentas institūcijas statusu savukārt 2010. gadā tika licencētas apmācību programmas, reģistrēts un atvērts SAFEWORK.LV mācību centrs apmācību un semināru vajadzībām.

Esam gandarīti, ka klienti ir novērtējuši mūsu spēju sadarboties viņu mērķu realizēšanā, kā arī spēju atrast kompromisu starp klienta vēlmēm un iespējām, jo mūsu komanda nodrošina DA pakalpojumu sniegšanu visā Latvijā klientam piemērotākajā sadarbības formā un valodā. Klientu atzinība un pieprasījums dod mums pārliecību, ka mūsu zināšanas un īpašā pieeja katram klientam ir pozitīvi novērtēts produkts, kas ir un būs nepieciešams jebkura uzņēmuma konkurētspējas palielināšanai.

Esam Latvijā vienīgās aktīvās darba aizsardzības profesionālās nevalstiskās organizācijas dibinātāji un joprojām turpinām aktīvi darboties gan biedrības valdē, gan dažādās darba grupās ar Labklājības Ministriju un Valsts darba inspekciju.   

DAKIB

Mūsu speciālisti

SAFEWORK.LV komanda nodrošina darba aizsardzības un ugunsdrošības pakalpojumu sniegšanu visu tautsaimniecības nozaru uzņēmumiem visā Latvijas teritorijā, kā arī nepieciešamības gadījumā, veic darba vides risku vērtēšanu darbiniekiem, kuri savus darba pienākumus pilda ārpus Latvijas teritorijas.

Ja vēlies sazināties ar mūsu speciālistiem, dodies uz sadaļu kontakti vai raksti info@safework.lv!

Ja interesējies par mūsu pakalpojumiem, dodies uz šo sadaļu vai raksti info@safework.lv!